Hakkımızda

İncesu Gıda Kahvaltılık Ürünler Toptan Satışı Antalyaİncesu Gıda ilk olarak 1983 senesinde Afyon ilinin Dinar İlçesi İncesu Kasabasında kurulan iki bin tavuk kapasiteli bir yumurta üretme çiftliği ile işe başlamıştır. İncesu Kasabasındaki üretim ünitesini yirmi bin tavuk kapasitesin ulaştırıp tam kapasitede üretim yaptığında günde on sekiz bin yumurta üretebileceği bir tavuk çiftliğine sahiptir.

İncesu Gıda San Ltd. Şti. 1988 yılında Antalya da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıçta bakkal, market ağırlıklı çalışırken pazar tercihini otel gibi turistlik tesislere ve işletmelere kaydırmıştır. Yumurta üreticisi olduğu için yumurta pazarlayarak başladığı işte daha sonraları süt ürünleri, zeytin, reçel derken kahvaltılık malzemelerin tamamının tedarikçi firması olmuştur.Bayilikleri Banvit, MArmarabirlik, Danone, Esaslı, Güneşoğlu, Tahsildaroğlu, Oret , Boyacıoğlu Ömür süt ürünleri, Ayda süt ürünleri, Özüm Reçelleri Ege Bal gibi markaların bölge bayiklerini yaparak hizmet sunmaktayız.

cevher-gıda

İÇECEKTE

Cevher Gıda A.Ş. olarak halen üretimine devam ettiğimiz karlama konsentre meyve suyu milkshake vb içeceklerin üretimini yapıp aynı zamanda konsantre makinelerini de üreterek müşterilerimnize hizmet vermekteyiz.

Bilindiği üzere cennet Antalyamızda büyük otellerin yapılmaya başlaması 1988 yıllarına rastlamaktadır. Firmamız da o yıllarda bu bölgede aktif olarak hizmet vermekte olduğu için şu an bile işletmesi el değiştirmiş olmasına rağmen ilk yapıldığı günden buyana ilk açılan otellere ve yeni açılan otellere de hizmet vermektedir. Müşteri portföyümüz Alanya Manavgat Serik Belek KUndu Antalya Merkez Kemer Kumluca Finike FEthiye MArmaris Bodrum Kuş adası Özdere ve Seferhisara kadar olan otel ve tatil köylerinden oluşmaktadır..

Firmamızın tedarikçi firma olarak ilk günden bu yana anlayışı, kesin müşteri memnuniyetine dayalı bir çizgide kaliteli ürünleri, hijyen şartlarına uygun bir şekilde müşteriye teslim etmektedir. On adet soğutuculu araç ve 1000 metre kare soğuk depo ayrıca 1000 metre kare kuru depo ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.